Aöf Dersleri Özetleri - Çıkmış Sorular - Sınav Soruları

AÖF Ders Özetleri Uygulamasına Hoş Geldiniz,Uygulamadan tam anlamıyla faydalanmak için üye olunuz.

Bilgilendirme E-Öğrenme Soruları Test Haline Getirildi

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Arkadaşlar baya zamandır üzerinde çalışıyordum.Geçmiş yılların artık çıkmış soruları değilde, e-öğrenme testlerindeki soruları çıkma oranı yükseldi. Öğrencilerin e-öğrenme sisteminin karışık olmasından dolayı daha derli toplu halde bir araya getiren bir sistem yaptım.

Peki bu sistemin ayrıcalığı nedir?
  • Karışık soru sistemi eklendi.(Nedir?Çözdüğün testte 1.soru diğer çözdüğünüzde başka bir sırada olacak görsel hafızaya daha kolay adapte etmek amaçlı)
  • Çözülen sınavlarım bölümü getirildi.Daha önce yaptığınız hatalara bakarak doğru cevaplama oranınız yükselicek.
  • Testleri örnek olarak Anayasa Hukuku Test 1, Anayasa Hukuku Test 2, Anayasa Hukuku Test 3 şeklinde sıraladım.
  • Sınav sonunda kendi yaptığınız cevaplarla doğru cevapları karşılaştırabilme imkanı sağlandı.
  • Boş bıraktığınız sorular sınav bitir yaptığınızda doğru cevabıyla karşınıza çıkabilecektir.
  • Dersler A-Z ye sıralanmış olarak gözükmektedir.(bulmayı kolaylaştırmak için)

Neden üyelik sistemi var?
Arkadaşlar sınav sisteminde üyelik sistemi mecburi çünkü, herkesin kendi hesabı oluyor ve buradan çözdüğü testleri boş bıraktığı soruları inceleyerek devam etmesini sağlıyor.

Test sistemine nasıl girebilirim?

E-Öğrenme testlerine buraya tıklayarak girebilirsiniz.

Uygulamadan Resimler?

a1.png
a2.png
a3.png

Son düzenleme: