Aöf Dersleri Özetleri - Çıkmış Sorular - Sınav Soruları

AÖF Ders Özetleri Uygulamasına Hoş Geldiniz,Uygulamadan tam anlamıyla faydalanmak için üye olunuz.

Vize Anadolu ve Atatürk Üniversiteleri AOF 2020-2021 Ara sınavları Çevrimiçi/Online Yapacak Mı ?


admin

Administrator
Yönetici
Admin
Öne çıkan konu #1
Herkese Merhaba,

Evde olmanın hiç bir zaman olmadığı kadar sağlıklı olduğu şu günlerde Üniversiteler bir bir daha önce yüz yüze yapılması planlanan sınavlarının çevrimiçi yapılacağını duyurmaya başladı.

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi de daha önceden yüz yüze yapılacağını bildirdiği yarıyıl içi, ara dönem vize sınavlarının çevrimiçi online olarak yapılacağını bildirdi.

Daha önce pandemi dışı nedenlerden 30 Kasım - 11 Aralık 2020 tarihlerine ertelenen ve yüz yüze olarak yapılması planlanan 2020 – 2021 güz dönemi ara sınavları yapılan duyuru ile içinden geçtiğimiz dünya çapındaki salgın hastalık COVID nedeni ile online olarak yapılacağı açıklandı.

Daha önce yine pandemi sebebi ile 2019 – 2020 yılı bahar dönemi ara sınavları ve dönem sonu sınavları ile yaz okulu sınavları çevrimiçi / online olarak yapılmıştı.

Şu an için dönem sonu sınavları hakkında bir açıklama ise yapılmadı. Ancak öğrencilerde dönem sonu sınavlarının da bundan sonraki 3 sınav döneminde olduğu için yine çevrimiçi / online yapılması beklentisi oluşmuş durumda.

Konu hakkında açıklama yapıldıkça sizinle buradan paylaşacağız.

Öte yandan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi de daha önce 12 – 13 Aralık 2020 tarihlerinde yüz yüze olarak yapılması planlanan 2020 – 2021 güz dönemi yarıyıl ara vize sınavlarını yaptıkları duyuru ile aynı sebepten çevrimiçi online olarak yapılacağı açıklandı.

2020 – 2021 güz dönemi ara sınavlarının vizelerin online/çevrimiçi yapılmasına karar verilmesi ile sınav tarihleri ise henüz belli değil. Sınavların online olarak yapılacağı duyurusu yapıldı ancak net sınav tarihleri şimdilik açıklanmadı.

Önümüzdeki günlerde 2020 – 2021 güz dönemi online (çevrimiçi) sınav tarihleri açıklanacaktır. Büyük ihtimalle diğer sınavlarda olduğu gibi bir hafta kadar süre verilecek ve bu süre içerisinde istenen gün ve saat , istediğiniz dersten sınava girilebilenecek.

Konu hakkında açıklama yapıldıkça sizinle buradan paylaşacağız.

AOL_ARA_SINAV_VIZE_TARIHLERI.jpegİyi dersler