Aöf Dersleri Özetleri - Çıkmış Sorular - Sınav Soruları

AÖF Ders Özetleri Uygulamasına Hoş Geldiniz,Uygulamadan tam anlamıyla faydalanmak için üye olunuz.

Bilgilendirme 2018-2019 AÖF VİZE SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sonuç Beklediğiniz gibi mi?

• Beklediğim gibiydi

Kullanılan: 5 35.7%
  • Beklediğim altında

Kullanılan: 9 64.3%
  • Beklendiğim üstünde

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

admin

Administrator
Yönetici
Admin
Arkadaşlar tahminim Cuma günüydü :) Aöf daha erken çıkıp Çarşamba günü açıkladı.Dediğim gibi sistem çok gelişti çok hızlı bir şekilde açıklıyorlar artık.

Vize sınavlarında en az 5-6 soru aynı çıkan E-öğrenme testlerine buradan ulaşabilirsiniz --> TIKLA

616x321-aof-sinav-sonuclari-aciklandi-2018-acikogretim-vize-sinav-sonuclari-sorgulama-15440163...jpg

Sınav Sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN

Sonuç hakkında bu başlık altında yorumlarınızı ve ankete katılarak beklediğiniz gibi bir sonuçla karşılaşıp karşılaşmadığınızı yazabilirsiniz.

Ben anlamadım iki dersim sadece 6.25 gibi gösteriyor sonucu lan ben çalıştım o kadar. Sallasam bu kadar düşük almam bunu nasıl çözerim. Yanlış mı yazılmıştır yoksa yanlış mı okunmuştur. İtiraz etmek istersem nasıl yol izlemeliyim. Acil yardım lütfen

Ben de şaşırdım.sonuclari dogru yanlışımıza kadar gösteriliyor sanıyordum.. ben yanlış hatırlarım diye hesaplamadım.su an tahminimden daha düşük geldi.bence dogru yanlış da verilmeli

Ben sonuca itiraz ettim bakalım tekrar değerlenrilir mi ne zaman yeni değerlendirmenin sonucunu alırım bilmiyorum. İnternetten baktım geçen senelerde 10gün falan sürmüş umarım bir yanlışlık vardır